Prodej

Prodej vozů bezkontaktně

Vážení zákazníci, rádi bychom Vás ujistili, že i v této, pro všechny složité, době jsme v Sedlčanech stále pro Vás a neustále přicházíme s dalšími inovacemi. Pracujeme s maximálním důrazem na BEZPEČNOST A OCHRANU. Ochotně Vás provedeme detailně jednotlivými vozy, u kterých plánujete jejich nákup. Vše bezpečně z Vašeho domova či kanceláře – jednoduše, transparentně, v klidu a s jistotou. Díky běžně používaným aplikacím (Web, WhatsApp, email, apod) Vás dokážete seznámit jak s novým tak ojetým vozem do jeho detailu.

Díky 12-ti leté zkušenosti s prodejem a servisem obytných vozidel Adria známe nejpopulárnější specifikace, v našem prodejním a servisním areálu v Sedlčanech můžeme zájemcům nabídnout více než 30 skladových obytných vozidel. Kontinuálně objednáváme další vozidla u výrobce a hledáme ty nejlepší konfigurace pro naše budoucí a stávající zákazníky. Díky širokým možnostem lokálních dovybav zde v Sedlčanech můžeme nabídnout opravdu širokou variabilitu konfigurací. Kompletní nabídku nových skladových vozů najdete zde:

 Financování vozidel od předních leasingových společností

Po prohlídce naší nabídky jste se rozhodli pro větší a lépe vybavený obytný automobil? Plánujete investovat do nákupu pouze část vlastních prostředků? Máte další neplánované výdaje, nebo raději vlastní peníze použijete na jiné investice?

Spolupracujeme s předními leasingovými leadery na českém trhu a rádi Vám s financováním vozidla pomůžeme. Atraktivní úvěrové podmínky garantujeme, pro nezávaznou nabídku od Vás budeme potřebovat parametry financování – délka úvěru, výše akontace, preferované parametry pojištění.

Je možné financovat pouze nákup vozidla, nebo můžete financovat kompletní cenu obytného vozidla včetně lokálních demontáží příslušenství zde v Sedlčanech.

Máte svého oblíbeného leasingového partnera pro financování vozidel? Rádi budeme s Vaším partnerem spolupracovat.

Protiúčet a komisní prodej

Při prodeji Vašeho stávajícího obytného vozu Váš vůz můžeme vykoupit, zajistíme veškeré formality a částku za jeho prodej pak můžete uplatnit jako protiúčet na koupi nového vozu. Výhodou pro Vás je to, že oproti komisnímu prodeji přebíráme garance vůči dalšímu zákazníkovi.

Těm, kteří nemají tolik na spěch, nabízíme i možnost komisního prodeje za Vámi stanovenou cenu. V obou případech jsme schopni vozidlo detailně prohlédnout v našem servisním centru a případně pomoci s opravou.

Pojištění a záruka, servisní smlouva Adria Sedlčany

S provozem obytného vozidla je spojeno mnoho rizik. S našimi partnery, kterými jsou největší pojišťovny Vám nabízíme uzavření povinného ručení, havarijního pojištění, ale i pojištění zůstatkové hodnoty vozu pro případ totální škody nebo odcizení vozidla. Výhodou je převod stávajících bonusů.

Nad rámec standardních záruk od výrobce podvozku a obytné nástavby zákazníkům nově nabízíme ke každému novému obytnému vozidlu Adria servisní smlouvu pokrývající 3 roční prohlídky v našem servisním centru Auto Vero Sedlčany. Kontaktujte nás v případě zájmu o další informace.

Prodej vozidel z vlastní půjčovny

Pro naše zákazníky provozujeme půjčovnu obytných vozidel. Někdy je dobré před nákupem vyzkoušet, jak se obytný automobil bude líbit Vaší rodině. Nebo můžete otestovat nový model a porovnat s Vaším stávajícím vozidlem. Můžete naplánovat výlet s kamarády, kteří obytný automobil zatím nemají.

Protože v půjčovně provozujeme na letní sezónu vždy nová auta můžeme nabídnout mírně otestovaná půlroční vozidla v populárních konfiguracích za velmi atraktivní ceny. Konfiguraci vozidla můžeme doplňovat o další lokální příslušenství – a to jak před předáním vozidla novému majiteli, tak kdykoliv později.

Výhodou nákupu vozidla z půjčovny je také možnost detailního seznámení s vozidlem před případným nákupem.

Předání vozidla včetně zaškolení

Při předání obytného vozidla věnujeme maximální důraz na srozumitelné a plnohodnotné zaškolení pro budoucí používání. Naše dlouholeté zkušenosti jsou výhodou pro Vás. Předání vozidla realizuje vždy obchodník, který s Vámi vozidlo konfiguroval a zná Vaše požadavky. První seznámení s vozidlem proběhne přesně dle Vašeho očekávání a s ohledem na Vaše stávající vědomosti o obytných vozidlech. Každému zákazníkovi věnujeme pozornost také po předání vozidla – potřebujete poradit, jak vozidlo zazimovat? Nebo jste zapomněli na důležité ovládací prvky u Vašeho nového bydlíku? Neváhejte nás kontaktovat, kdykoliv se Vám budeme rádi věnovat. Pro případné informace nás prosím kontaktujte, v našem prodejním a servisním karavanovém centru v Sedlčanech jsme předali již více než 800 obytných vozidel.

Potřebujete kvalitní osobní vozidlo?

Společnost Auto Vero je autorizovaným prodejním a servisním místem Subaru, japonské automobilové značky známé výrobou automobilů se stálým pohonem všech kol (vyjma modelu BRZ) a pohonnými jednotkami typu boxer s protiběžnými písty, kterých již vyrobila více jak 15 milionů. Vozidla tak mají nízko položené těžiště s poháněnými oběma nápravami (4x4) což jim zaručuje vynikající jízdní vlastnosti zejména v zimních podmínkách. OTESTUJ SUBARU SEDLČANY: